Україна
 • 500
 • Український "Руслан": контракти з НАТО без запчастин з Росії?  dw.com

  Український транспортний літак «Руслан» на 80% залежав від запчастин та комплектуючих з Росії. Як модернізують «Руслан» і співпрацюють за контрактами з НАТО?

  Легендарна українська авіатрійка найвідоміших у світі літаків — «Руслан», «Мрія» і «Антей» — активно експлуатуються, зокрема за контрактами НАТО. Державне підприємство «Антонов» — партнер програми SALIS, яка була створена для того, щоб 10 союзників по НАТО, серед яких Німеччина, Франція та Польща, могли швидко розмістити свої сили та обладнання там, де вони потрібні. Ще буквально 10 років тому український транспортний літак «Руслан» приблизно на 80% залежав від запчастин та комплектуючих з Росії. Відмовлятися від них держпідприємство «Антонов» почало ще до того, як це було оголошено на рівні держави після анексії Росією Криму та початку війни на Донбасі. Чи вдається модернізувати «Руслан» і як співпрацюють за контрактами з НАТО?

  2 комментария

  avatar
  Не вдалось вставити відео, переходьте по посиланню
  0
  avatar
  Jaguar Land Rover (JLR) разрабатывает силовой агрегат, работающий на водородных топливных элементах, прототип которого должен пройти испытания на дорогах Великобритании в течение следующих 12 месяцев.
  0
  У нас вот как принято: только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут делиться своим мнением, извините.