Беларусь
 • 913
 • У Зеленського відповіли Лукашенку: неправда і нагнітання

  www.pravda.com.ua/news/2020/08/16/7263115/
  Офіс президента України називає неправдою і свідомим нагнітанням звинувачення Олександра Лукашенка, який виконує обов'язки президента Білорусі, в тому, що Україна нібито наказує провести в країні повторні вибори.

  Джерело: Офіс президента

  Дослівно: «Міждержавні відносини – це перш за все коректність і виваженість публічних формулювань. Бо незалежно від того, в якому емоційному стані перебуваєш сьогодні, у відносинах між сусідами обов’язково буде завтра, післязавтра.

  Проте сьогодні в Мінську практично офіційно прозвучало, що нібито керівництво України „наказує“ провести нові вибори в Білорусі. Це не просто відверта неправда. Це свідоме нагнітання. Свідома провокативна поведінка. Для чого? Чи навіть не так: до чого тут Україна, якщо події стосуються суто Білорусі та внутрішньої недовіри?»

  Деталі: В Офісі президента підкреслили, що Україна поважає і географічні, й політичні кордони кожної нації та не втручається у вирішення питань про вибори або чиюсь перемогу на них.

  Дослівно: «По-друге, безсумнівно, посиланням на ту чи іншу сусідню державу не можна заглушити голос багатотисячних протестів своїх же співгромадян. Якщо довіри немає, – а світ бачить, що довіри й близько немає – то цей дефіцит несправедливими звинуваченнями на адресу „керівництва іншої країни“ не заповнити. Швидше, можна викликати ще більшу недовіру».

  Деталі: В ОП також зазначили, що офіційний Мінськ, звільнивши «вагнерівців», продемонстрував, що "історична близькість наших двох народів та принцип взаємної допомоги сусідів для нього особисто нічого не вартує".

  Дослівно: "Єдине, що хотілося б справді сказати білоруській державі, це – поважайте право своїх співгромадян на життя, здоров'я та свободу. І на політичну зрілість… Від цього залежатиме не тільки майбутнє Білорусі, а й майбутнє багатьох людей, включно з будь-якими політиками".

  Деталі: Слід зазначити, що в своїй заяві Офіс президента не називає Олександра Лукашенка президентом Білорусі, а вдається до формулювань «офіційний Мінськ», тощо.

  Що передувало: У неділю на мітингу на свою підтримку Лукашенко заявив, зокрема: «Литва, Латвія, Польща, на жаль, наша рідна Україна та її керівництво наказують провести нові вибори».

  3 комментария

  avatar
  Зеленскому преподали урок от Лукашенко. Гордон и вовсе обхезался… АГЛ и тому соплю на пиджак повесил.
  0
  avatar
  ⚡️СРОЧНО⚡️С освобождённых в РБ «ЧВКашников» завтра снимут побои⚡️

  Как сообщают источники @wargonzo в российских следственных органах, 32 освобождённых «богатыря» уже прошли первичный медицинский осмотр, после которого было принято решение отправить некоторых из низ на процедуру снятия побоев. Все полученные при задержании травмы будут зафиксированы и задокументированы.

  Как подтверждают источники @wargonzo с белорусской стороны — как минимум у четверых из «богатырей» остались следы жёсткого применения силы. Среди прочих «повреждений» — поломанные рёбра, повреждение внутренних органов, черепно-мозговые травмы.
  ____________________________________________________________________________

  Понятна истерика Зе, Шурик то вполне серьезно музыкантов пытал и обещал выдать, но что то пошло не так. Пишут Витя лично извинялся
  0
  avatar
  ⚡️СРОЧНО⚡️С освобождённых
  А что здесь такого срочного то?
  0
  У нас вот как принято: только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут делиться своим мнением, извините.