Україна
 • 523
 • Партыйцы  Депутат Черкаської обласної ради Сергій Гура 15 років тому вбив свою дружину, а його вбивця та екс-охоронець Микола Гончар був свідком цього
  Про це повідомляє Еспресо.TV, посилаючись на власні джерела.

  Чим відомий вбитий депутат

  Гура почав бандитську «кар'єру» у 90-тих роках. Зокрема, тоді він мав прізвисько «Гурентій» та був водієм кримінального авторитета «Торпеди».

  У 2009 році Гура став членом «Партії регіонів», а вже за місяць його було обрано головою Чигиринського районного осередку партії.

  До партії «Батьківщина» чоловік приєднався у 2015 році, а вже через рік його призначили заступником міського голови Анатолія Бондаренка, а згодом обрали членом виконкому.


  Вбивство дружини

  В один з вечорів 2003 року Гура зателефонував своєму найближчому помічнику та водію Миколі Гончару з проханням відвезти дружин до нічного клубу. Коли останній прибув до будинку депутата, то побачив, як дружина Гури спускається сходами, а за нею йде її чоловік.

  Раптом Гура дістав пістолет Макарова та вистрілив росіянці в потилицю. Шокованому Гончару депутат пояснив, що жінка забагато знала. Разом чоловіки поїхали ховати тіло. Під час їхньої «подорожі» з багажника почали лунати крики, тож Гура ще раз вистрілив жінці у голову.

  Відомо, що тіло відвезли до лісосмуги на околиці села Леськи, де ї закопали на глибині близько метра. Втім, наступного дня вбивця згадав, що в кишені дружини залишився мобільник, через що він наказав Гончару відкопати її та вилучити телефон, що той і зробив.

  Затриманий Гончар почав давати свідчення щодо кримінального минулого депутата, зокрема і стосовно вбивства дружини. Вже зараз правоохоронці ексгумували тіло вбитої жінки, хоча раніше вважалося, що вона просто зникла. Сам Гура розповідав правоохоронцям, що вона його покинула і повернулася до Росії.

  Конфлікт між Гурою та Гончаром

  Відносини між двома чоловіками розвивалися достатньо швидко: спочатку Гончар став водієм та охоронцем депутата, потім — другом і кумом. А вже згодом Гура поділився з товаришем своїм бізнесом.

  Втім, між партнерами з невідомих причин виник конфлікт. 24 травня Гончар поклав край дружбі, прийшовши до офісу громадської організації, де перебував Гура.

  Спочатку чоловіки спілкувалися, але потім розмова перетворилася на сварку. В результаті Гончар кілька разів вистрелив у депутата, після чого забарикадувався в цьому приміщенні.

  Гура від вогнепальних поранень загинув, а Гончара затримали правоохоронці. Зараз він перебуває під цілодобовим озброєним конвоєм у лікарні.

  Поліція відкрила кримінальне провадження у цій справі за фактом умисного вбивства та захоплення заручників. Колишньому другу депутата загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі.
  • нет
  • 0
  • 0

  1 комментарий

  avatar
  з аднаго боку такія пячорнікі-партыйцы, а з другога боку:
  Якщо у вас є розумний холодильник, який підключений до зараженого роутера, то цілком можливо, що хакери зможуть його відключити або змінити його налаштування. Наслідки від цього не найприємніші, але набагато страшніше, якщо хакери отримають доступ до об'єктів критичної інфраструктури і життєво важливих об'єктів, які давно автоматизовані. Наприклад, при контролі енергетичного сектора хакери зможуть відключити світло у всьому місті.
  Ну вось — свая батарэйка павінна быць і ў пральнай машыны. :( Нейкі жах
  Новы вірус… Сон розуму прадаўжаецца.
  0
  У нас вот как принято: только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут делиться своим мнением, извините.