Україна
 • 1636
 • Будут ли тянуть с инагурацией Зе?  Центральная избирательная комиссия официально объявила о победе на выборах президента Украины шоумена Владимира Зеленского.

  В частности, по результатам второго тура выборов Зеленский получил 73,22% голосов избирателей (13 541 528 человек), принявших участие в голосовании.

  В свою очередь его оппонент Петр Порошенко набрал 24,45% (4 522 450 человек).

  Установлено также, что общая явка во втором туре президентских выборов, который состоялся 21 апреля, составила 18 491 837 избирателей (61,37%).

  Теперь, согласно законодательству, инаугурация новоизбранного президента должна состояться не позднее чем через 30 дней со дня официального объявления ЦИК результатов выборов.

  В частности, согласно закону «О выборах президента Украины», отсчет до инаугурации президента (30 дней) начинается после официального опубликования результатов выборов.

  Законодательство говорит о том, что Центральная избирательная комиссия должна завершить подсчет голосов (по протоколам с мокрыми печатями) в течение 10 дней, то есть до 1 мая.

  После этого результаты должны официально опубликовать в газетах «Голос Украины» и «Урядовый курьер» — на это дают еще три дня (то есть до 2 мая). И только после этого начинается отсчет до инаугурации президента.

  Присяга президента народу происходит в стенах Верховной Рады — это предусматривает Конституция Украины.

  День проведения инаугурации определяется решением Верховной Рады Украины (не менее 226 голосами) по представлению председателя парламента.

  Напомним, ранее кандидат на пост Президента Украины Владимир Зеленский заявил, что Центральная избирательная комиссия затягивает с объявлением официальных результатов выборов.

  В свою очередь Центральная избирательная комиссия сообщила, что работает с незначительным опережением сроков в подведении итогов повторного голосования на выборах президента, на что по закону есть 10 дней.
  delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/cik-oficialno-objavil-rezultaty-vyborov-prezid-352673/

  24 комментария

  avatar
  Ждут явление Зелинского народу. Онето назначишь инаугурацию, ан нет никого.
  0
  avatar
  Интрига тут в том, что старую Раду можно распустить до 27 мая, а судя по дружному голосованию за мовный закон — этот состав распускаться не хочет и будет сидеть и гадить новому презу до последнего. Полагаю, что и инагурацию Зе Рада затянет до последнего.
  ЦИК вот считала голоса в первом туре — 38 кандидатов — 4 дня, а во втором — 2 кандидата — аж 9 дней.
  Кстати, непонятно, что будет с датой инагурации, если при голосовании не набрали 226 голосов, ну не набрали и всё… интересно. Наверно, автоматом — в последний день, 2 июня. Доживем — увидим.
  0
  avatar
  будуць, не будуць — Украіна страціла пасаду прэзідэнта.

  І ад юлі адчапіліся б — бо ўсіх сустрэтых цётак у Беларусі трасе ад «Юлі» — гэта паказчык таго, што Юля якраз была б паразай для крамлёўскіх.
  вось правільная лапка:
  0
  avatar
  А хде эта вы уже Юлю узрели?
  0
  avatar
  Трубку курить бабушка моя

  Поки ми спали, один відомий в Україні мешканець Герцлії наліво і направо роздавав інтерв’ю, в яких надував щоки з метою капіталізувати розмови про свій вплив на Зеленського. Зокрема, за вчорашній день він поговорив з Bigus. info (вийшла 1 частина) та з РБК-Україна (текст вийде згодом).

  Упродовж розмови з «бігусами» олігарх Коломойський прогнозовано брехав про Приватбанк, не знаходив спільних рис між корупційним скандалами з сином Авакова та з Гладковськими (в обох випадках армійські товари були заявлені у продаж за нижчими цінами, продані – по завищених, різницю фігуранти поклали в кишені, хоча масштаби розкрадань в цих випадках дійсно несумісні) і називав війну на Сході «громадянським конфліктом». Щоправда, визнавав, що спровокувала і організувала конфлікт РФ. З одного боку.

  «На Сході, можна сказати, що і громадянська війна, але це занадто глобально, тому громадянський конфлікт. Воюють українці з українцями, а Росія підтримує одну частину українців і якби її не було, українці б уже давно помирилися», — сказав Коломойський, а далі зупинився на тих, з ким він збирається «помиритися» особисто.

  «Якщо Гонтарєва не приїде, ми її привеземо», — похвалився олігарх, забувши деталізувати, як він найближчим часом привезе з Ізраїлю в Україну хоча б себе, з урахуванням нависаючого над ним ФБР.

  Але навіть попри цей факт, «бабушка» все одно курить трубку і креслить плани захоплення портів. За даними наших джерел, Коломойський продовжує розписувати схеми з повернення відібраних у нього активів і планує пересідати на всі схеми, на яких досі сиділо оточення Порошенка. А також складає список своїх персональних ворогів «на забій». І друге місце, після екс-голови АП Бориса Ложкіна, у цьому списку посідає колишня очільниця Нацбанку Валерія Гонтарева.

  Прокуратура в особі групи Кулика, як відомо, вже зробила спробу «наздогнати» Ложкіна та Гонтареву в рамках висування низки підозр оточенню Порошенка (ми опишемо цей процес детальніше, коли матимемо повну картину маслом). Поки що успіхом це не завершилося, керівник департаменту Єнін заявив про відставку, підозри досі ніким не підписано й адвокати підозрюваних не можуть їх отримати. А фігуранти, при цьому, радісно посилають в односторонню пішу прогулянку прокурорів, які чекають їх на допити.

  Зокрема, Ложкін написав слідчим листа зі вказівкою щодо маршруту, а Гонтарева покликала їх на свій допит у Британію, де зараз живе і викладає. Ну і наостанок: якщо хтось (наприклад, Коломойський) не в курсі, то найближчим часом дістати Гонтареву з Лондона стане ще складніше. За нашими даними, вона оформлює в Британії ПМЖ.

  Автор: Оксана Денисова

  t.me/The_Newsroom/1868
  0
  avatar
  В Раде зарегистрирован проект постановления о назначении инаугурации Зеленского на 19 мая

  Облом'с.
  0
  avatar
  В Раде зарегистрирован проект постановления о назначении инаугурации Зеленского на 19 мая

  Облом'с.
  В чем обломс?
  0
  avatar
  В чем обломс?
  Не тянут'с.
  0
  avatar
  В чем обломс?

  Не тянут'с.
  Так когда инагурация?
  0
  avatar
  «Мы предложили нашу дату для инаугурации (19 мая — ред.). Я пояснил, что нам нужно определиться с датой, потому что идут контакты с зарубежными гостями, которым тоже нужно понять свой график, потому что все хотят приехать к нам, в Украину, для празднования этого серьезного дня. Мы обсуждали разны даты, есть разные мнения у лидеров фракций, поэтому дату Украина, наверное, сможет узнать только 14 мая на заседании Верховной Рады», — сказал Зеленский.
  0
  avatar
  Вот 14 мая и будет видно. Если не затянут — я только ЗА.
  0
  avatar
  19 травня- це День пам'яті жертв політичних репресій, визначений указом президента в 2007 році. Тобто це траурний день, в який по всій Україні проводяться жалобні заходи, обмежено розважальні заходи і розважальне мовлення на ТБ", — пояснив В'ятрович.

  «Комік Володимир Зеленський дозволяв собі жарти над Голодомором, президент Володимир Зеленський не має права на глум над пам’яттю про мільйони жертв репресій», — підсумував він
  0
  avatar
  Не случайно дата инаугурации выбрана.
  Уже и костюмчик имеется для присяги народу Украины.
  Стильно, недорого.
  19 мая – день пионерии.
  +1
  avatar
  ​​Прощальний зіркопад

  Напередодні свого виходу з найвищої посади, президент Порошенко вирішив подякувати своєму оточенню за відданість та влаштував «дембельську» роздачу нагород, звань і посад.

  Минулого тижня він призначив членом Нацради з питань ТБ та радіомовлення керівника свого інформаційного відділу в АП Володимира Горковенка. Три дні тому керівник Державної прикордонної служби Петро Цигикал отримав від Порошенка звання генерала армії, а два його заступники стали генерал-лейтенантами. Причому, за нашими даними, Цигикал став генералом армії без представлення Авакова, який, за законом, мав його подати. Але це ще не все.

  За нашою інформацією, Порошенко, нібито, готується присвоїти звання Героїв України голові СБУ Василю Грицаку (за успіхи в пошуку компромату на конкурентів?) та керівнику Генштабу Віктору Муженку (за скромність в Іловайську, Дебальцевому і не тільки?). Також, джерела кажуть, що палкий шанувальник незаконного збагачення та, за сумісництвом, голова економічного департаменту СБ Павло Демчина, має наостанок отримати звання генерал-полковника (за заслуги перед податковою?).

  У СБУ інформацію про ймовірного «героя» Грицака та генерал-полковника Демчину не підтверджують, Муженко, як кажуть джерела в АП, «може отримати нагороду, але точно не звання високе». Тим часом, прибічники Порошенка у соцмережах вже готують інформаційний грунт під наказ щодо Муженка, розганяючи, від імені військових, повідомлення з нахвалюванням воєнних заслуг керівника Генштабу і заклики щодо нагородження його високим званням.

  Якщо ж наші «герої» таки отримають своїх Героїв, то, за законом, отримають по майже 100 тисяч гривень одноразової винагороди, а також матимуть право на:
  — безкоштовне і позачергове лікування та відпочинок у санаторіях;
  — надбавку до пенсії у 200%;
  — безоплатне виготовлення і ремонт зубних протезів, тільки якщо не з золота з діамантами;
  — звільнення від сплати комуналки та квартплати, а також за користування домашнім телефоном (але це тільки, якщо раптом сильно збідніють);
  — першочергове право на закупівлю будівельних матеріалів, а також право на безкоштовний капітальний ремонт будинку;
  — переважне право на залишення на роботі при скороченні чисельності чи штату працівників незалежно від часу роботи тощо.

  Нагадуємо також, що за останні 5 років звання Героїв України отримали 160 людей, з них – 140 – посмертно (військові та Небесна сотня). Ну, а тепер, коли вибори завершилися, з усього складу військових та правоохоронців, отримати зірку Героя, вочевидь, більше нема кому. Окрім вищевказаних «чудових» кандидатів. #Муженко #Грицак #Демчина #нагороди

  t.me/The_Newsroom/1871
  0
  avatar
  Прощальний зіркопад
  это украинский народ виноват — не того выбрал
  0
  avatar
  +1
  avatar
  Тыя жывёлкі такі разумнейшыя, бо іх проста цікавасць падвяла. А тут што? Русскаязыкія украінцы павяліся за прадуктам, да якога прывучыў іх гэты самы русскі язык. Не аслы ж — людзі. Ну і як цяпер маецца той, хто узяўся быць прынадай?
  Дзядзя Вова спешыт на помашч. Аслам.
  0
  avatar
  ️Україну залишає посол США Марія Йованович. Її викликали минулого тижня до Вашингтону, і вже 20 травня вона може повернутися додому.

  Хто стане новим послом невідомо, але Йованович повертається до Штатів після заяв генпрокурора Юрія Луценка в інтерв'ю а The Hill, що посол США в Україні дала йому список людей, яких попросила «не переслідувати». Крім того, Луценко додав, що не отримав від американського посольства в Україні близько чотирьох мільйонів доларів, які вона повинна була виділити на його відомство.

  Посольство США в Україні також підозрюють в тому, що саме воно передало Віктору Трепаку та Сергію Лещенку уривки з чорної бухгалтерії Партії регіонів, де йшлося зокрема і про корупційні дії Пола Манафорта. Нардеп ці чутки заперечує.

  У березні син президента США Дональд Трамп-молодший розкритикував посла в Україні Марі Йованович через її критичні заяви у бік Білого дому.

  t.me/The_Newsroom/1872
  0
  avatar
  Вчора Петро Порошенко призначив суддів Верховного Суду:

  — юриста з Roshen Тетяну Малашенкову;

  — племінника Ківалова, проти якого йде розслідування ДБР, Сергія Могила: він звинувачується в тому, що незаконно приватизував і продав службову квартиру у столичній новобудові, плюс у справі про незаконне втручання в автоматизовану систему розподілу справ у суді;

  — сина кума Ківалова Максима Тітова, якого називають причетним до засудження автомайданівців та затягування справ Майдану. (Ківалов, якщо хто забув, одіозний голова ЦВК помаранчевої революції, активний посіпака Януковича, нині нардеп від Опоблоку)

  — Ігор Бенедисюк, якого теж називають креатурою Порошенка: колишній голова Вищої ради правосуддя, на початку 1990-х працював суддею у Російській Федерації, а під час співбесіди так і не повідомив, коли саме отримав українське громадянство. Сприяв уникненню відповідальності «суддями Майдану» та, всупереч закону, отримав від чинного президента нагородну зброю.

  «Я сподіваюся, що наступний президент та його команда поважатимуть рішення щодо незалежного та справедливого суду, закріплене у Конституції України», — так Порошенко прокоментував ці ганебні призначення?

  Ну як можна так брехати?!!! Незалежний?!!! Справедливий?!!!

  Новій владі треба обов’язково переглянути усі призначення Порошенка, які він зробив після програшу на виборах і на які не має вже жодного морального права та мандату від українського народу.

  Призначення лояльних людей суддями Верховного суду і не тільки — це відверта спроба саботажу та узурпації влади, яка повинна отримати правову оцінку.

  А очистити склад Верховного Суду від недоброчесних суддів, призначених Порошенком, можливо.

  Юристи радять здійснити це шляхом ухвалення Верховною Радою спеціального закону, що дозволив би провести повторне оцінювання доброчесності суддів за чіткими критеріями.

  t.me/ukrainetv/1331
  0
  avatar
  Зеленский и Лукашенко

  — Валодзя? Алло!
  — Слушаю.
  — Валодзя, паздраўляю! Іскрэнне паздраўляю с пабедай.
  — Григо…
  — Агромны атрыў, элегантная пабеда. Пачці как у меня.
  — Гри…
  — Я на самам дзеле всегда верыл в тваю пабеду. Эці слава а Петрэ, эта жэ всё толька паліціка, ты ведзь панімаеш. Сразу хачу прэдлажыць цебе сатруднічэства на всех уравнях. Начнём дзействаваць незамедліцельна.
  — Григо…
  — Ва-першых, прэдлагаю перэкрыць Расіі все транспартные карыдоры на Запат. Ва-втарых – вы начнёце пакупаць нашэ прадавольствіе і трактара, чорт с німі эцімі рускімі. В трэціьх – арганізуем новый таможэнный саюс с вамі. Пускай задушацца. А мы за всё эта па-прэжнему не будзем прызнаваць Крым. Как цебе?
  — Са…
  — Зададзім этаму Пуціну жару, а?
  — Григорьев…
  — Я і Слугу народа кстаці сматрэл. Все сезоны. Моладасьць вспомніў. Я вець тожэ із народа кагдата вылес. Все эці шуткі-прыбауткі… Эх, былі врэмена.
  — Григорьевич.
  — Да, Валодзя?
  — Это не тот Володя, Григорьевич.
  — Госпадзі.
  — Но я всё ему передам.
  — Валодзя, эта всё чортавы целефоны. Ашыпся номерам, Валодзя.
  — Я понял.
  — Хацеў пашу…
  — …
  — ціць.
  — …
  — Чорт.

  t.me/live_in_ukraine/2878
  +1
  avatar
  Бунт в ПЦУ

  11.5
  УПЦ КП и УАПЦ не находятся в процессе ликвидации как юрлица

  Согласно реестру, юрлицо «Киевская патриархия Украинской православной церкви Киевского патриархата» не находится в состоянии ликвидации. Оно существует в организационно-правовой форме религиозной организации и ее руководителем указан Патриарх Филарет – Михаил Денисенко.

  Также не находится в процессе ликвидации юрлицо «Патриархия Украинской автокефальной православной церкви», руководителем которой является Николай Малетич (митрополит Макарий).

  8 мая стало известно, что Филарет приглашает архиереев на праздник от имени несуществующей УПЦ КП.

  Бунт на корабле…

  t.me/live_in_ukraine/2951

  13.5
  Филарет допускает раскол в ПЦУ

  В комментарии программе ТСН, который был обнародован в одном из сюжетов в воскресенье, он сетовал на то, что предстоятель Православной церкви Украины (ПЦУ) митрополит Киевский и всея Украины Епифаний крайне редко с ним общается.

  По словам почетного патриарха Филарета, с момента создания ПЦУ такое общение состоялось не более пяти раз.

  «Разве это общение? Когда каждый день нужно управлять церковью. Потому общения нет. Из-за того, что нет общения – а оно должно быть – церковь разделилась потому сейчас моя задача, как патриарха, сохранить украинскую церковь», — заявил он.

  Вместе с тем он утверждает, что, как и предстоятель ПЦУ, может созвать собор.

  При этом почетный патриарх заверил, что Украинская православная церковь Киевского патриархата до сих пор существует.

  «Он (Киевский патриархат – ИФ) есть. Его не нужно возвращать. Он существует. Есть патриарх? Коль есть патриарх, значит, есть и патриархат. Есть Киевская патриархия. Потому возвращать патриархат не нужно. Он есть и должен быть… И будет патриархат. Причем, не только будет непризнанным. Придет время, когда будет признан», — сказал в прошлом глава УПЦ (КП).

  t.me/live_in_ukraine/2959

  14.5
  Розколу не буде, архіереї скінчились

  Поки ми спали, Філарет скликав архіереїв на рішалово літургію. Формально — служити службу за великомученика Макарія. Неформально — подивитися, хто прийде, а тобто, й досі підкоряється Філарету. І оцінити, таким чином, можливості для відновлення КП. Адже Епіфаній, якого Філарет призначив правити ПЦУ формально, почав правити нею реально, забувши про свого «шефа». Який хотів бути «сірим кардиналом», а став ніким.

  Але на сьогоднішню «братню зустріч» з розісланими запрошеннями на бланках КП ніхто не прийшов.

  За даними наших агентів, учора до Володимирського собору заходив лише Іосааф Білогородський, а сьогодні — він же та ще троє (вікарій Іосаафа Петро, Адріан Старина і Климент Кримський). Інші джерела кажуть, що вчора у Вололимирський заходили всі четверо, але троє сховалися, залишивши Іосаафа на огляд публіки. Хоча, ввечері того ж дня Філарет «спалив» усіх спільною фоткою у ФБ. Зазначимо, що вся перерахована група, крім Климента, закріплена за парафіями української церкви в РФ.

  Усі інші не прийшли, бо вже поперевзувалися під Епіфанія. А отже, плани героя України Філарета «поцарювати» в період міжвладдя і спробувати відтяпати собі церкву назад, поки не реалізувалися. Йти треба вміти, і передавати владу теж. ПЦУ залишається єдиною. Доброго ранку.

  t.me/The_Newsroom/1885

  Короче, Филарет в пролёте — первый раунд за Епифанием
  0
  avatar
  Нет, решили не тянуть

  В понеділок на 10:00

  Рада призначила дату інавгурації президента Зеленського. Проваливши дату 19 травня, про яку просив Зеленський, депутати 315 голосами проголосували за постанову Купрія, що призначала інавгурацію на 20 травня.

  UPD У штабі Зеленського вважають, що призначивши його присягу на 20 травня, депутати вирішили «насолити йому й українцям, які за нього голосували». Нє, хлопчики, насправді, це було не народу, а особисто вам. Назло бабусі відморожу вуха.

  t.me/The_Newsroom/1903

  Тем временем, Беня вернулся. А врал, что только после инаугурации Зе
  Поки ми спали:

  В Україну прилетів олігарх Ігор Коломойський. Сталося це справді, коли ми спали — о 2:30 ночі. Своє повернення він підтвердив своєму виданню The Babel. Останні 9 місяців олігарх жив у Герцлії, а в Україні востаннє був у 2017 році.

  Так що тепер усі, кому не вистачає спілкування з Зеленським, зможуть сходити «каву попити» до Коломойського. А сам олігарх матиме більше змоги впливати на обраного президента. А то там стільки центрів впливу розвелось, що скоро олігарх може залишитися без пульта.

  Тим часом, в США вже не натякають, а прямо говорять, що працюватимуть з Зеленським лише в разі, якщо той вижене зі свого оточення агентів Коломойського та Демпартії США.

  «Він має очиститися від прилипак з минулого та кримінальних олігархів — Ігоря Коломойського та інших. Тих, щодо яких ведуться розслідування в Америці, тих, хто перешкоджає нашій прямій комунікації з обраним президентом Зеленським», — сказав учора в інтерв'ю адвокат і друг Трампа Рудольф Джуліані.

  Якщо йти за цією настановою, то доведеться вигнати всіх. І після такого очищення, Зеленський залишиться в оточенні самих лише друзів з „Кварталу“».

  t.me/The_Newsroom/1902
  0
  У нас вот как принято: только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут делиться своим мнением, извините.