Россия
 • 1217
 • Итоги 2018, Алексашенко

  • нет
  • 0
  • +5

  5 комментариев

  avatar
  оффтоп

  Громадянин Росії пограбував банк у місті Лонг’їр — адміністративному центрі норвезької провінції Свальбард на полярному архіпелазі Шпіцберген. Його затримали через 20 хвилин.

  За інформацією місцевої влади, грабіжник — 29-річний турист із Росії. Він пограбував банк із рушницею, яку взяв в оренду.

  це перше в історії пограбування банку у місті Лонг’їр.… у росіянина було небагато шансів втекти, бо в цю пору року з міста можна тільки вилетіти на літаку. Більш того, в Лонг'їрі мешкають 2 тисячі людей, які знають одне одного в обличчя.

  Норвезькі користувачі соцмереж із гумором відреагували на цю новину. Деякі з них зазначили, що це «найбезглуздіше пограбування банку в історії Норвегії».

  t.me/newsrumka/18
  0
  avatar
  Гены не пропьёшь! Голова, ноги и руки — всё из одного места растёт.
  0
  avatar
  Кирилл Мартынов (Новая Газета):
  … малый бизнес понял, что новейшая экономическая политика, в которой задачи государственной важности решаются за счет обнищания людей, — это всерьез и надолго.
  Единственной разумной стратегией предпринимательства в стране остается привлечение бюджетных денег. Развивать бизнес бесполезно, нужно просто иметь хорошие отношения с чиновниками.
  0
  У нас вот как принято: только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут делиться своим мнением, извините.