Polska
 • 1426
 • Świętujmy sto lat odzyskania niepodległości przez Polskę.

  • нет

  21 комментарий

  avatar
  Do zobaczenia w Warszawie 11.11.2018
  +1
  avatar
  +1
  avatar
  Dobrze ,że już ten bolszewicki żyd Schnepf nie jest ambasadorem w USA. Jemu nie zależało na promowaniu Polski tylko na konferencjach żydokomuny na których udowadniał ,że Polacy w czasie wojny mordowali żydów. Szkoda ,że to nieprawda. BTW. Piękna praca naszego korpusu dyplomatycznego.
  0
  avatar
  200 000 на Маршы
  Марш падзяліўся на два — афіцыйны і «народовцув»:
  «Lwów i Wilno zawsze polskie», «Naszą drogą nacjonalizm» i «Pileckiego pamiętamy, komunistom żyć nie damy» to niektóre z haseł niesionych na niedzielnym marszu narodowców w Warszawie.
  Хто супраць ісламу — тое не нацыяналіст. Гарантавана. На адным «з самоходув» напісалі а разнясецца на ўвесь свет.
  Na jednym z samochodów z nagłośnieniem zawieszone były transparenty: «Islam is enemy of Europe» («Islam jest wrogiem Europy») i «Delete Islam» («Skasować Islam»). Odpalono race. Oprócz biało-czerwonych flag część osób niesie również zielone flagi Obozu Narodowo-Radykalnego (ONR) oraz czarne włoskiego skrajnie prawicowego, neofaszystowskiego ugrupowania Forza Nuova.
  0
  avatar
  Przekazuje pani kłamstwa tvn i chce pani aby panią szanować? Żydo-bolszwicko-amerykański TVN «boli» że Polacy nie pozwolili sobie «wcisnąć» brudasów i ciapatych z Afryki i Bliskiego Wschodu. Na polecenie Berlina i towarzyszki Merkel, " pracują" nad tym medialnie od kilka lat i nic :D Polacy nie chcą brudnego, dzikiego islamu i tamtych «inżynierów » i «lekarzy»

  +1
  avatar
  Bardzo chciałbym aby na marszu były flagi ONR. Niestety, nie widziałem ani jednej.
  0
  avatar
  Adam były widziałem na własne oczy
  +1
  avatar
  Dziękuję. rzeczywiście. Dzisiaj widziałem w relacji telewizyjnej spod Stadionu Narodowego
  +1
  avatar
  Bolszewicko-żydowski tvn nie widział patriotyzmu Polaków tylko kilku Włochów z flagą FN *lol*. Każdy ,może przyjechać do Wawa i manifestować z nami.
  +1
  avatar
  Wczoraj jeszcze skurwys...y z TVN mówiły że dzisiaj pójdzie w Marszu Niepodległości 100 tys faszystów. Poszło ponad 300 tys PATRIOTÓW. Polaków, Węgrów, Włochów i… Białorusinów :) Jedynych faszystów jakich widziałem to z TVN-u i Polsatu.
  +1
  avatar
  A tak lewacko-bolszewicko-faszystowskie kłamcy piszą o Polakach i Marszu Niepodległości. Może chce się pani do nich przyłączyć? Wiele razy prosiłem aby pani nie cytowała kłamstw tvn-u.

  wmeritum.pl/francis-fukuyama-marsz-niepodleglosci/254874
  +1
  avatar
  Пане, нічога не магу зрабіць — навіны аб Польшчы сачу на твн, але слухаю развагі якраз тых, каго пан прымае. І адзіны хто захапляе: Маціеўскі. Астатнія, як бы цікава месцамі не разважалі, насамрэч прадукуюць нянавісць да украінцаў, немцаў і да чалавечнасці ўвогуле.

  Шчыра б хацела павіншаваць пана са Святам — і павіншавала, бо не выклала свае высновы наконт таго, каму найперш павінны быць удзячны палякі за паўстанне польскай дзяржаўнасці.
  І не трэба раскідвацца словам «фашыст» — яно мае цалкам вызначаны гістарычны кантэкст — як саманазва і як штамп камуняцкай прапаганды. Апошнім вы і карыстаецеся. То-бок, атрымваецца, што вы доўжыце камуняцкую прапаганду.
  0
  avatar
  A tak Moskovia pokazuje dzisiejszy Marsz Niepodległości!!! Tylko używa zdjęcia z 2014 roku *lol* Brakuje argumentów to pozostaje kłamstwo


  Jeszcze pozostaje G. Wyborcza, CNN i inna bolszewia :D
  +1
  avatar
  Adam dla TVN i innych.

  +2
  avatar
  +1
  avatar
  Дзякуй пан. Я вельмі люблю Польшчу. І хачу пра яе ведаць як мага болей.
  +1
  У нас вот как принято: только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут делиться своим мнением, извините.