Intermarium
 • 4743
 • Україна і Польща можуть об'єднатися в найбільшу і найбагатшу державу Європи  UA- Reporter.com 08.02.2016

  У 2016 році рожевий туман Евромайдана остаточно розсіявся і кожен українець усвідомив, що Європа не кликала Україну в Євросоюз, а лише запропонувала договір про вільну торгівлю між ЄС і Україною.

  Навіть цей договір про зону вільної торгівлі не виправдав очікування і Україна в лютому 2016 року дізналася, що за цим договором ЄС вводить квоти на безмитне ввезення української продукції в ЄС і ці квоти настільки мізерні, що українські виробники вичерпали ці квоти практично в повному обсязі лише
  за перший місяць 2016 року (крім пшениці, квот вистачить ще на 2-3 місяці).

  Україна і Польща до 1648 року утворювали єдину державу і ця держава процвітала. Якщо «завтра» в Україні провести референдум про повернення до складу Польщі, то:

  1) Україна автоматично стане членом Євросоюзу і будь-який українець зможе вільно пересуватися по Європі, самостійно вирішувати в якій країні Європи жити і працювати: залишитися в Польщі або виїхати жити в Німеччину, Францію або в Норвегію.
  2) Зарплати та пенсії українців зростуть мінімум в 5 разів до середнього рівня зарплат у Польщі.
  3) У наступні 5 років українські землі зміняться до невпізнання: будуть побудовані сотні тваринницьких ферм, птахофабрик, сотні тисяч гектарів фруктових садів, мільйони гектар фермерських полів: пшениця, кукурудза, картопля та інші. Українські землі у складі Польщі стануть найбільшою на планеті продуктової базою.
  4) Прямі інвестиції з польських і європейських банків створять набагато більш розвинену промисловість (текстильна, металургія, хімічна та інші) на українських землях, порівняно з піком розвитку епохи СРСР. Жителі сусідніх областей Росії будуть заздрити жителям Харківської або Сумської областей Польщі, але приїхати на заробітки не зможуть, бо росіянам заборонено працювати в ЄС.
  5) Як тільки Україна повернеться до складу Польщі, то автоматично, без підписання додаткових договорів, опиниться в НАТО і питання Донбасу і Криму вже не буде чужим для НАТО, а стане їх головним болем. Війни НАТО з Росією не буде. Російська економіка дуже сильно постраждала через Крим та Донбас. Росіяни повернули б Крим і Донбас, але просто не хочуть програвати. Росіяни не готові воювати з НАТО через нікому не потрібнi Крим та Донбас.
  6) Українці зможуть навчається у найкращих інститутах Європи і у середньостатистичного українця з'явиться можливість оплатити навчання своєї дитини в кращих инститтутах Німеччині, Франції чи Великобританії.
  7) Українські пенсіонери не будуть волочити злиденне існування, а подібно старим Європи будуть багато подорожувати, вести активний спосіб життя, насолоджуючись кожним днем заслуженого відпочинку. Українці перестануть бояться виходу на пенсію і будуть з нетерпінням чекати цього дня, щоб пожити в своє задоволення.
  8) Більше не буде корупції і «дерiбанов» народних грошей.
  9) Українська наука розквітне завдяки сотням мільярдів прямих інвестицій польських і європейських банків — українські вчені не будуть мігрувати на Захід, щоб численні інновації та винаходи українських вчених (одних з кращих у світі) ставали надбанням і власністю інших держав.
  10) У наступні 25 років відновлена Польща стане найвпливовішою і найбагатшою державою Євросоюзу, змінивши на цьому посту Німеччину і Францію.
  Ви звернули увагу на те, що цей прогноз не можна назвати оптимістичним? Тут немає зайвого оптимізму. Прогноз на всі 100% реалістичний. Українці, від мрії до реалізації всього один крок — бажання всього народу України. Якщо підтримуєте цю ініціативу, то тисніть по кнопках соціальних мереж в яких у вас є профілі.
  Піднімемо інформаційну хвилю, спровокуємо суспільний резонанс і обговорення, через рік або два проведемо референдум. Останні 25 років триває політична та економічна криза в Україні. Ми не бачимо надії на покращення. До влади в Україні пробиваються тільки хитрі, цинічні, жадібні шахраї та злодії. Повернення до складу Польщі — поверне нас до складу Європи з складу якої нас вирвали кацапи і зробили нас частиною свого «руського світу», частиною якого ми ніколи не були. Ви зараз вирішуєте долю України! Робіть свій вибір

  49 комментариев

  avatar
  Stanowczo NIE!
  +1
  avatar
  Помнік Багдану Хмяльніцкаму будзе стаяць? Ці пакінуць на месца як напамін пра памылкі мінулага?
  0
  avatar
  Это сразу к психиатру.
  -1
  avatar
  Вашае меркаванне вельмі важнае для нас )
  0
  avatar
  :)Паважаны Zoran, мой пост не тычыцца вашага «помніка Богдану Хмяльніцкаму», а сутнасці артыкула. Не хвалюйцеся так.
  0
  avatar
  Odpowiedź na ten artykuł jest już w pkt. 1. Natomiast w pkt 9 jest prawda.
  A co do reszty to Polska jest państwem jednonarodowym i niech tak zostanie.
  +1
  avatar
  Зачотный вброс. %)
  0
  avatar
  У 2016 році рожевий туман Евромайдана остаточно розсіявся…
  Ну, скажем так, у меня этот «рожевий туман Евромайдана» розсіявся набагато раніше, а якщо бути зовсім точною, його не було із самого початку — цього рожевого туману. А вот с автором-то что? Каких галлюциногенов наковтався?
  0
  avatar
  А о «вторая Франция» давно забыли?
  Как сказанул один бригадир на оперативке: «так ты на чужом агрегате в рай въехать хочешь», так это про Украину с её «вторая Франция», мрии о ЕС, НАТО, безвизовой зоне, «дайте нам больше чем Греции» итд
  -1
  avatar
  2 АВС

  А о «вторая Франция» давно забыли?.. мрии о ЕС, НАТО, безвизовой зоне, «дайте нам больше чем Греции» итд
  Мммммммм… пане АВС, а Вы уверены, что это ИМЕННО Олена писала? )) Я обычно до такой степени не напиваюсь, чтобы не помнить, о чем на форуме «чирикала». ))
  0
  avatar
  Не, это не означает, что я против. Пусть бы написал товарисч, когда и в какую очередь записываться, щоб не запізнитися на референдум. А то вдруг просплю?
  0
  avatar
  Почему вы пани считаете, что в Польше большинство з глузду зъихало? О таком референдуме можно говорить только в этом случае.
  ИМХО, сегодняшняя Украина может утопить любого союзника (кроме Китая)
  0
  avatar
  2 АВС

  Почему вы пани считаете, что в Польше большинство з глузду зъихало?
  Пане АВС, я Вас егодня не узнаю. Що з Вами таке? Вы не в состоянии воспринять обычный текст? Ну, может, с долей иронии. Дуже-дуже маленькой. ГДЕ я написала, что в Польше большинство з глузду зъихало?

  По-моему, как раз наоборот, выразила сомнения, что это именно то, о чем мечтает Польша. ))
  0
  avatar
  Прошу прощения, шановна пани, за резкость не в тот адрес, ошибочка вышла.
  Но если честно, мрии-то были практ у всех. Мне до сих пор непонятно, почему именно Украина так завалилась. В 1991, когда СССР развалился, был уверен в норм будущем 2 нов стран — Литвы и Украины. Литвы — потому что народ упертый, хозяйственный и работящий, а Украины — потому что «в Полтавской губернии воткни в землю оглоблю — вырастет тарантас».
  А тут такой облом
  0
  avatar
  Культура украинцев подкачала. Не католики. Православные. Вот и обрыв. Литовцы то католики.
  0
  avatar
  2 Монро
  Культура украинцев подкачала. Не католики. Православные. Вот и обрыв. Литовцы то католики.
  Пану АВС высказала некоторые свои предположения.

  Про католицизм и православие — затрудняюсь что-то сказать. Я не слишком сильна в таких тонкостях — чем отличаются эти религии. Как для меня — так ничем. ))) Одинаково теперь крещусь, независимо от того, прохожу ли мимо католического костела, православной церквушки (она тут дуже малэнька) или мимо униатских храмов. Здесь в Трускавце их — большинство.
  0
  avatar
  Одинаково теперь крещусь, независимо от того, прохожу ли мимо католического костела, православной церквушки (она тут дуже малэнька) или мимо униатских храмов. Здесь в Трускавце их — большинство.

  :)

  А еще комсомолкой была!
  0
  avatar
  2 Монро

  Ой, пане Монро, о душе пора подумати, а не комсомол згадувати. )))
  0
  avatar
  2 Монро

  ))))))) Так и есть на самом деле. ))))
  0
  avatar
  2 АВС

  Прошу прощения, шановна пани, за резкость не в тот адрес, ошибочка вышла.
  )) Та ладна, пане АВС, все нормально. Я теж буває сгоряча на кого-нибудь «бочки покачу» — все може бути. )))
  Но если честно, мрии-то были практ у всех.
  Мрії мріям рознь. Особисто у мене мрії могли бути ще десь пару років після Помаранчевого Майдану. І те… Якщо і мріяла, що з України може вийти щось на зразок другої Франції — то з нууууу дуууууже великою долей іронії і скептицизму. ))

  А щодо останнього крайнього Майдану — так і взагалі не обольщалась. Він у мене одні тривоги і сумніви викликав. А то, що підтримувала майдановцев — так це тому, що я своїх ніколи на війні не бросаю. Такий вже характер. А вони, звичайно ж, були для мене своїми.

  Мне до сих пор непонятно, почему именно Украина так завалилась. В 1991, когда СССР развалился, был уверен в норм будущем 2 нов стран — Литвы и Украины.
  Писала уже и не раз, и еще сто раз повторю (несмотря на всех минусовщиков такой моей позиции) — Єдина Соборна Україна — це химера… фата-моргана. На самом деле Україна дуже нагадує поспішно скроєне лоскутне одеяло. Им бы вовремя разделиться — этим столь не похожим по составу «лоскутам» — наподобие Словакии и Чехии. Но… 1. народ преимущественно совковый — все его тянуло «назад в СССР». 2. Бывшим партноменклатурщикам воровать было легче. В большой-то стране. В маленькой хрен разгонишься.

  Я вот сейчас смотрю на людей здесь, на Западенщине… Они отличаются как небо и земля даже, скажем, от киевлян. Я уж не говорю про жителей луганщины и донбасчины. Того же Крыма. Как и что может заставить их думать одинаково — таких разных людей? Принимать одинаковые решения? На тех же выборах, к примеру… относительно будущего страны? Вступления в НАТО, ЕС и проч. проч. проч. Ось і маємо те, що маємо — полный раздрай и шатания. 25 лет кряду.

  До того ж… Сравнивать малюсенькую Литву и литовцев с Украиной и украинцами… Я писала, помнится, Вольфу… когда он сравнивал грузинов и украинцев — менталитет слишком разный. У литовцев и украинцев — та же самая картина. Литовцы не колебались в 89-90. А украинцы все о «кровных узах» с Россией сожалели. Многие — і до цього дня.

  потому что «в Полтавской губернии воткни в землю оглоблю — вырастет тарантас».
  Так оно и растет все — на цей благодатной земле. )) Дякуй Богу. Ну, тарантас, звiсно, не, но пропитание — так дуже гарно. ))) Потому-то (тьфу-тьфу, чтоб не сглазить) голода поки що в Україні немає. Хоть власти дуже-дуже стараются народ извести.
  0
  avatar
  @А украинцы все о «кровных узах» с Россией сожалели. Многие — і до цього дня.@
  Ага, особенно нафтогазовики и газонафтанники, хозяева и служивые трубы…
  0
  avatar
  2 Авгуре
  Ага, особенно нафтогазовики и газонафтанники, хозяева и служивые
  Ой, пане Авгуре… пересiчни громадяне це ж не одно и теж, що «нафтогазовики и газонафтанники». ))
  0
  avatar
  2 ABC
  Украина завалилась потому, что это не страна.
  Так, какая-то советская нарезка из совершенно чуждых друг другу частей.
  Пока не разойдутся, так и будет корчиться
  0
  avatar
  Украина заваливается потому, что вы ей усиленно «помогали» и продолжаете это делать.

  «нарезка из совершенно чуждых друг другу частей» это как Мордер? :)
  0
  avatar
  2 Болек
  «нарезка из совершенно чуждых друг другу частей» это как Мордер?
  Ну, да. И к раше это определение вполне применимо.
  0
  avatar
  2 Андрей

  Так, какая-то советская нарезка из совершенно чуждых друг другу частей.
  В общем, Вы абсолютно правы. Да, мне дуже мил цей образ — моя люба Ненька Украина — но! Если кто даст себе труд вдуматься — а что это такое? Та же Полтавщина и Виннитчина — разве это одно и то же, что Бессарабия и Закарпатье? А Галичина? Ну, как можно принуждать жить западенцев в Единой и Неделимой с теми же донецкими, да даже и харьковскими? Это просто издевательство и абсурд, на мой взгляд. Не, возможно, это и не абсурд… при нормальной элите и вменяемых властях. Но, как бачимо, за 25 лет ни тех, ни других не нашлось в Украине. На жаль.
  0
  avatar
  2 АВС

  сегодняшняя Украина может утопить любого союзника (кроме Китая)
  Ничего не остается — придется объединяться с Китаем. Хоть я не сильно люблю мужчин монголоидной расы. Точнее, зовсим не люблю. ))))))))))))))))))))

  п.с. Я достаточно смайликов поставила? Чи ще добавить? ))))
  0
  avatar
  Гммм… Ну мы то, эвенки — ближе к ариям стоим. Просто орда, проходя на Русь, нас мал-мал потоптала. :m
  +1
  avatar
  2 Авгур

  Ну мы то, эвенки — ближе к ариям стоим. Просто орда, проходя на Русь, нас мал-мал потоптала.
  Це що — вона (Орда) отакий крюк зробила — щоб эвенков мал-мало потоптать? И с ариями тими не всэ ясно… ))) Но не журитесь, пане Авгуре, для Вас я готова сделать персональное исключение. )))))))
  +1
  avatar
  A co do reszty to Polska jest państwem jednonarodowym i niech tak zostanie. — Як і Україна
  «якщо «завтра» в Україні провести референдум про повернення до складу Польщі» — удавив би тільки за формулювання, м.удак
  0
  avatar
  2 vicgo

  «якщо «завтра» в Україні провести референдум про повернення до складу Польщі» — удавив би тільки за формулювання, м.удак
  Пане, заздріть там мовчки — в своєму Києві, а я тут зi схрона вилізу нарешті і почну польську мову вивчати. ))))

  А якщо допустите, що Порох протягне закон про особливий статус лугандона, то і стріляти з кулемета піду вчитися. Щоб Київ нарешті почув Галичину. А тут — вже никаких улыбчивых смайликов.
  0
  avatar
  Яка гарна украинска мова! :)
  0
  avatar
  2 Монро

  И я Вас, пане Монро, люблю. Не забувайте про це. )))))))))))
  0
  avatar
  Подивився сайт UA- Reporter.com — похоже, витвір російської державної творчої думки
  0
  avatar
  Я одно только хочу спросить: а зачем все это Польше и полякам? Зачем им этот геморой?
  Ну, шо украинцы могут согласиться- я допускаю. А полякам зачем?
  +1
  avatar
  2 Монро

  А… пане Монро, це всэ мрії.
  0
  avatar
  Могу с натяжкой допустить, что Польша согласилась бы принять в состав Львівську, івано-франківську і Тернопільську області. А остальные ей навіщо?
  0
  avatar
  Та не ведіться ви на російську пропаганду, я ж сказав — сайт явно російський, домен не український, ua в назві — це все для ловлі лохів, якими ви і є.
  0
  avatar
  це все для ловлі лохів, якими ви і є.

  Цікаво, і хто у нас тут заслужив на цей почетний титул? ))))
  0
  avatar
  «Подивився сайт UA- Reporter.com — похоже, витвір російської державної творчої думки „
  Okazało się to jak zwykle rosyjska prowokacja.

  Wierzę ,że Ukraina i naród ukraiński pokonają korupcję, złodziejstwo, oligarchów i rosyjską agresję i będą żyć w spokojnym i bogatym kraju. Czego im bardzo życzę.

  P.S.
  “… что Польша согласилась бы принять в состав Львівську, івано-франківську і Тернопільську області ...»
  W roku 1989 Gorbaczow podczas rozmowy z Jaruzelskim zaproponował mu zwrot Wilna i Lwowa w związku z unieważnieniem układu Jałtańskiego. Polska odmówiła. Temat jest znany i opisany w różnych materiałach dyplomatycznych.
  0
  avatar
  > Україна автоматично стане членом Євросоюзу і будь-який українець зможе вільно пересуватися по Європі, самостійно вирішувати в якій країні Європи жити і працювати: залишитися в Польщі або виїхати жити в Німеччину, Францію або в Норвегію.
  > Зарплати та пенсії українців зростуть мінімум в 5 разів до середнього рівня зарплат у Польщі.

  Дальше можно не читать)
  Смехотворная статья
  0
  avatar
  я также остановился именно на этом месте.
  +1
  avatar
  @Україна і Польща можуть об'єднатися в найбільшу і найбагатшу державу Європи@
  Ну слава Богу, селяне! Это, что-же от моего Ростова до ЕС будет всего 91-100 км.? Это-ж я смогу в Европу ездить на выходные, пошопиться маленько, паненок пощипать. :j
  Ну или, в крайнем случае, не объединятся… Или не найбогатшу…
  Вот так динамика! Жизнь просто колотит ключом.
  +1
  avatar
  Вот, может, не совсем по теме ветки, но про Украину. Кому интересно.

  hvylya.net/analytics/politics/chetyire-stsenariya-razvitiya-politicheskogo-krizisa-v-ukraine.html — Четыре сценария развития политического кризиса в Украине
  0
  У нас вот как принято: только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут делиться своим мнением, извините.